BİZ KİMİZ

CUBE PARTNERS, konusunda uluslararası tecrübelere sahip tasarım ve mühendislik firmalarının; proje dizayn ve proje yönetiminde, verimli, yenilikçi, kullanım amaçlarına maksimum derecede uyguntasarım ve çözümlerini, daha ekonomik ve hızlı bir şekilde ortaya koyabilmeleri adına bir araya geldikleri bir çatı şirketidir.

 

   Firmamız; yaşamsal, çevresel, zamansal vedüşünsel yenilikleri ve sürekli değişim olgusuyla birlikte ortaya çıkan farklı ihtiyaç ve talepleri, içinde bulunduğu coğrafyanın kültürel renklerine duyarlı bir anlayışla, “işveren, ilgili kurumlar ve son kullanıcı arasında” optimum faydayı sağlayarak, lokal ve uluslararası projelerde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

    İş  ortaklarımız,  “SPACE”;  mimarlık  ve  iç mimarlıkta “HB”; elektrik sahasında, “VEKTÖR” ise mekanik alanında uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile proje dizayn ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

    Farklı iş disiplinlerinin ve deneyimlerin bir araya gelmesiyle daha işlevsel hale geleceğine inandığımız, otantik bakış açıları ve geniş bir alana yayılan iş ilişkilerine  sahip  ortaklarımızın,  birlikte  sorumluluk aldıkları projelere yapacakları katkıyı fark etmemiz, CUBE PARTNERS kuruluşunun ana esin kaynağını oluşturmuştur.

 

CUBE PARTNERS, yenilikçiliği ve dinamizmi, düşünme ve yapılanma biçiminden;  tecrübe  ve iş bilgisini ise ortaklarından almaktadır.

 

Design by Ümit AYGÜN  © 2019.  All Rights Reserved.

 

Design by Ümit AYGÜN © 2018. Tüm Hakları Saklıdır.